Kościół młodych pełen ognia!

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym bp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji ICE2016 w ramach ŚDM w Krakowie. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu to dobra okazja, by podzielić się doświadczeniem osobistego spotkania ze Zmartwychwstały

ICE2016 to pierwsze takie wydarzenie w historii ŚDM. Ewangelizatorzy z całego świata będą wspólnie dzielić się Dobrą Nowiną z mieszkańcami i gośćmi Krakowa, którzy w lipcu 2016 r. przyjadą do Polski na spotkanie z papieżem.

Do udziału w ICE2016 zapraszamy wszystkich, którzy mają choćby małe doświadczenie ewangelizacji i na co dzień formują się w grupach, ruchach i wspólnotach chrześcijańskich.

ZAPISY DO ICE2016

Zapisy trwają tylko do 29 kwietnia.

Organizatorem wydarzenia jest Zespół KEP ds. Nowej Ewangelizacji przy wsparciu organizacyjnym Grupy Tymoteusz. Więcej informacji można znaleźć na stronie Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji ICE2016.

http://nowaewangelizacja.org/wp-content/uploads/2016/04/Masz-do%C5%9Bwiadczenie-w-ewangelizacji-Do%C5%82%C4%85cz-do-ewangelizator%C3%B3w-na-%C5%9ADM-w-Krakowie.jpg

adminKościół młodych pełen ognia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *